



Graffiti Berlijnse Muur
Op vrijdag 31 oktober werkte een kleine groep leerlingen van H3 en V3 in het Populysium aan een graffitiproject van de Berlijnse muur. Het is namelijk op 9 november precies 20 jaar geleden dat de muur viel.
De weken ervoor heeft de groep o.l.v. docent Reis sjablonen gemaakt van typische Berlijnse gebouwen. De muurteksten werden door docent Duits Volkers aangeleverd.
Je krijgt niet elke dag de gelegenheid legaal graffiti te spuiten, dus de leerlingen hadden er zin in. Met mondkapjes op (de lucht van de spuitbussen is niet echt gezond) werd er hard gewerkt en na ruim 3 uur werken waren de 2 doeken van elk 2 meter breed en 1 meter hoog klaar. Het doek zal in zijn geheel in lokaal N5 komen te hangen.
We hopen dat in de toekomst nog meer doeken gemaakt zullen worden, want er is nog wel ruimte om nog wat meer doeken op te hangen.
Ik wil de heer Reis en de groep leerlingen bedanken voor hun tijd, inzet en enthousiasme wat geleid heeft tot een mooi resultaat!
JFJ Volkers, docent Duits
Populierstraat 109 - 2565 MK Den Haag - t 070 364 88 08 - f 070 363 23 12 -
info@depopulier.nl







